Pizza Dominium


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Pizzeria Pizza Dominium

Kraków (zobacz na mapie)
Kraków
Kraków Ul. Rynek Główny 22 Kraków Zakopianka Carrefour Ul. Zakopiańska 62 Kraków Galeria Krak. Ul. Pawia 5 Kraków CH Krokus Ul. Bora Komorowskiego 37 Kraków
Kuchnia lokalu: włoska
Dania: pizza
/

Pizzeria Pizza Dominium

Kraków
Kraków

Opinie

ona
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-12-08 18:45:58
Przestrzegam przed promocją w dominium-DRUGA PIZZA GRATIS. Pizze są jak nieświeże lub jakby podgrzewane w mikrofali, nie polecam!! a żołądek sam może o tym dać znać że było nieświeżo..
Greese
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-09-24 08:09:39
Pizza Dominium to porażka, wczoraj zamówiliśmy pizze oraz sałatkę Colesław - sałatka przeterminowana - ważna do 21.09.2010, a sama pizza chłodna, kapciowata, ledwo wyczuwalne składniki. Na dodatek rachunek nie zgadzał się, podczas zamawiania kwota była niższa, a przy odbiorze rachunek był wyższy.Nigdy więcej!!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...