Restauracja CYRANO de BERGERAC


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Cyrano De Bergerac

ul. Sławkowska 26 (zobacz na mapie)
Kraków
Piano bar, piwnica win,
Kuchnia lokalu: francuska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąKlimatyzowany

Restauracja Cyrano De Bergerac

ul. Sławkowska 26
Kraków

Opinie

perez
(użytkownik niezarejestrowany)
2007-02-23 09:25:39
Byłem tam ostatnio. Wchodząc - pierwsze rozczarowanie - klimat restauracji w piwnicy to nie to, co lubię. Zachęcony jednak nad wyraz uprzejmym powitaniem zasiadam do stołu i tu - drugie rozczarowanie - karta jest dość uboga. Zachęcony jednak dobrym winem zamawiam i czekam z niecierpliwością. Po kolei wchodzą przystawki, zupa i danie główne. Wszystko podane w odpowiednim czasie i dyskretnie uzupełnianym winem. Wszystkie potrawy rozpływają się w ustach. Niebo w gębie i miód na serce. Zapominam o skromnej karcie - wiem że czymkolwiek mnie tu ugoszczą będzie godne króla. Jem, piję, czuję się usatysfakcjonowany. Obsługa (szczególnie męska) dyskretna, zawsze na czas, uprzejma, jednym słowem profesjonalna. Kończę. Rachunek raczej wysoki.

Ogólnie polecam wszystkim, którzy walory smakowe i świetną obsługę mają ponad marne kilkaset złotych. Acha, w opisanych na stronie 45zł za posiłek nie sposób się zmieścić, jako że porcje są niewielkie, smaki bogate i stąd kilkudaniowy posiłek obowiązkowy.
Andy
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-03-25 17:24:24
Nadal trzymają poziom. W pamięci utkwiło mi ciasto czekoladowe, naprawdę dobre, choć dania główne też niezłe. Obsługa wyraĽnie podciągnęła się w angielskim od poprzednich komentarzy - nie było z tym problemu.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...