REAKTYWACJA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Reaktywacja

ul.Grodzka 34,Kraków (zobacz na mapie)
Kraków
Lokal składa się z dwóch części: piwnicy oraz sali na parterze. Piwnica ma klubowy charakter, jest to miejsce cyklicznych imprez: karaoke, imprezy z lat 70, 80 czy 90 klubowe dĽwięki. W sali na parterze dominuje spokojna lecz nowoczesna muzyka. W lokalu są dwa bary, stół bilardowy, lotki.
Przykładowe ceny: duży żywiec: 5,5zł, duża warka strong: 5zł, wściekły pies: 3zł, inne drinki już od 7zł, duży heineken lany 7zł (reaktywacja vip).
Godziny otwarcia
poniedziałek: 18:00 - 27:00
sobota: 18:00 - 28:00
/

Reaktywacja

ul.Grodzka 34,Kraków
Kraków

Opinie

ewelina
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-10-16 17:26:34
Do Reaktywacji trafiłam pierwszy raz jakieś 6 lat temu, jeszcze na studiach, spodobało nam się tak bardzo, że przez długi czas bywaliśmy tam przynajmniej raz w tygodniu. Po studiach zdarzało nam się już rzadziej, ale zawsze gdy przyszła ochota na karaoke szliśmy właśnie tam. Tyle że od dłuższego czasu często zdarza się, że imprezy nie prowadzi Irek, i jak się okazuje cały klimat tego karaoke robi on. Bo gdy prowadzi ktoś inny, jest b-z-n-a-d-z-i-e-j-n-i-e.
Wczoraj byłam tam ostatni raz. DJ gbur, jego laska siedząca mu na kolanach nie akceptuje kawałków których nie zna, a gust muzyczny ma fatalny. Klientela pożal się boże, wieś tańczy i śpiewa. Dosłownie. Drący ryja i obrażający innych gości studenci pierwszego roku AGH obwieszeni łańcuchami. Co się stało z tym miejscem? Gdzie te czasy gdy śpiewało się tam rocka, a nie disco polo? Irek przenieś się do jakiegoś fajnego miejsca to chętnie przyjdziemy, bo w Reaktywacji moja noga już nie postanie
I want to break free
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-01-06 07:48:04
Hejka wszystkim ja w sprawie tego klubu co tak tutaj zachwalacie...i chce powiedziec ze kazdy z mych przed mowcow ma racje:)klimat jest czy to przyjsc ze znajomymi na piwo czy na impreze,obsluga milusia dziewczyny z baru sa prze mile ochroniarz no to jest ochroniarz nie podoba sie to wypad brawo a Iras no na tego goscia zlego slowa nie napisze...mily przedewszystkim a do tego ten jego glos kurcze on nie spiewa on czaruje nim...nie powiem zdarzaja sie tacy co chca a nie moga stali bywalcy Łyżwe powinni kojarzyc ale kazdy klub ma swoich ;) no ja tez spiewam i to czesto ale podobno mnie to wychodzi xD.fakt teraz troszku chlodnawo tam jest ale jak sie rozspiewa czlowiek to nic mu nie przeszkadza.GORACO POLECAM TEN KLUB NAPRAWDE MA SWOJA MAGIE JA MIALAM ISC RAZ...I CHODZE RAZ NO MOZW DWA RAZY ALE W TYGODNIU ;)


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...