KREW I RÓŻA (nie istnieje)


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Krew I Róża (nie Istnieje)

UWAGA! Lokal zamknięty!

ul. Grodzka 9
Kraków, tel. 429 61 87
Występy kuglarzy i renesansowych zespołów muzycznych
Kuchnia lokalu: polska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 12:00 - (do ostatniego gościa)
/
Płatności kartą kredytowąKlimatyzowany

Opinie

Bartek Cz.
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-11-30 22:09:35
Byłiśmy w restaurcji cztery może pięć lat temu. Polecaliśmy ją wszystkim, którzy wybierali się do Krakowa. Jak wielkie było nasze rozczarowanie, kiedy zawitaliśmy tam ponownie.Żeberka w sosie śliwkowym powinny nosić nazwę, żeberka z wody w sosie kminkowym. Kopytka twarde, pierogi z kapustą i grzybami nie do zjedzenia. Prawie wszystko zostało na talerzach bo aż kapało od kminku i było bez smaku. Brrr...
A pamiętam smak tych wspaniałych pierogów kidy byliśmy przedostatni raz.
Kiedy kelner przynosił rachunek, przynosił również nalewkę z róży i to był poczenstunek od restauracji. Cudownego smaku i aromatu tego trunku nie sposób zapomnieć. Po konsumpcji można było dowodzić wyższości smaku nalewki z róży nad potrawami lub potraw nad nalewką. I co się stało....
Moim skromnym zdaniem chyba zmienił się właściciel, bo szef kuchni z całą pewnością. Może ktoś coś wie. Proszę napiszcie, będę tu zaglądać i czytać kolejne recenzje. Bo naprawdę szkoda tego co się stało. Nie chcę urazić osób, które wypowiadały się pochlebnie o tej restauracji ale być może nie były tam parę lat temu i nie mogą porównać zmian.
A może wiadomo gdzie smakować potraw poprzedniego szefa kuchni.
Przy kolejnej wizycie w Krakowie zajżymy tam znowu, może się coś zmieni. Oczywiście napiszę o tym, bo nie ma nic podlejszego niż niesprawiedliwa opinia. Ale na dzień dzisiejszy jest właśnie taka i przykro mi z tego powodu.
jola
(użytkownik niezarejestrowany)
2002-11-13 21:40:08
Co się stało z tym lokalem,czy właściciel się zmienił czy mu kompletnie odbiło.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...