TRIBECA COFFEE


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

kuchnia: ( 8 )
wystrój: ( 9 )
cenowo: ( 6 )
ŚREDNIA OCENA LOKALU: 7,7

Kawiarnia Tribeca Coffee

Rynek Główny 27 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. 607262286
Godziny otwarcia
poniedziałek: 08:00 - 24:00
sobota: 08:00 - 24:00
/

Kawiarnia Tribeca Coffee

Rynek Główny 27
Kraków

Opinie

Marta
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-10-20 01:59:45
Średnia ocen: 5,0
kuchnia: ( 8 )
wystrój: ( 2 )
cenowo: ( 5 )
Jeśli ktoś ma ochotę zepsuć sobie humor to koniecznie musi się wybrać do tej kawiarni na plac Szczepański. Obsługa niewiarygodnie ślamazarna. Rozumiem czekanie 40 minut na danie w restauracji ale na kawę? Ponadto lokal całkowicie stracił swój klimat w wyniku zmiany wystroju po przeniesieniu z Rynku na plac Szczepański. W drodze do toalety możecie się również natknąć na pana ochroniarza, który "uraczy Was" niegrzeczną zaczepką. Jeśli więc macie wolną godzinkę, żeby się poirytować i posłuchać komentarzy pana z ochrony na poziomie rozmowy spod budki z piwem to koniecznie powinniście wstąpić na plac Szczepański. Na szczęście inaczej wygląda sytuacja w TriBeCe w Galerii Krakowskiej oraz w Sukiennicach (czyli w Cafe Szał). Jest zdecydowanie szybciej i przyjemniej. Minusem jest to, że klimat spotkania i wypicia kawy w galerii handlowej nigdy nie będzie taki jak w ogródku na Rynku. Natomiast za wstęp do Cafe Szał (chociaż zasadniczo jest to "wstęp na tarasy widokowe",ale wychodzi na jedno) należy zapłacić 2zł. (z wyjątkiem niedziel i poniedziałków). Podsumowując...WIELKA SZKODA bo kawę i desery mają naprawdę dobre. Dlatego dobra ocena za kuchnię, ale kiepska za wystrój(bo oceniamy kawiarnie na Rynku czyli dla mnie aktualny plac Szczepański). Także chociaż lubię ich kawę to w TriBeCe na placu Szczepańskim więcej mnie nie zobaczą.
TURYSTA
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-05-03 23:14:00
Średnia ocen: 2,0
kuchnia: ( 1 )
wystrój: ( 4 )
cenowo: ( 1 )
Niesamowita indolencja obsługi. Ponad 40 minut czekałem na obsługę - potem przynisiono mi zamówienie ...roztopione lody i drink z równie roztopionym lodem. Czegos takiego w życiu nie widziałem...Jedyne tłumaczenia, że zbyt mała obsada a Pani kelnerka , która przyjmowała zamówienie do domu poszła !!!!

NIGDY W ŻYCIU - unikac jak ognia....
I nie jestem z konkurencji i zwisa mi to miejsce - po prostu tak sie zdenerwowałem, że musiałem napisać.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...