Kawiarnia Bankowa


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Kawiarnia Bankowa

Rynek Główny 47 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. 12 429 56 77
Godziny otwarcia
poniedziałek: 08:00 - 22:00
sobota: 10:00 - 22:00
/
Ogródek

Kawiarnia Bankowa

Rynek Główny 47
Kraków

Opinie


(użytkownik niezarejestrowany)
2011-08-27 16:01:24
Bankowa bankowo nie posiada profesjonalnej obsługi, jeśli te dziewczynki, które plotkują zamiast zająć się stolikami, można nazwać obsługą. Pani kelnerka podobno powiedziała- po pytaniu czy tutaj pracuje, czy też działa rekreacyjnie w obrębie koleżanek... odpowiedziała, ze trzeba było podnieść rękę zamiast siedzieć. Dyskusja trwała chwilę, gdyż moja uwaga - ale pani tutaj pracuje prawda, stolik od 30 min nie jest obsługiwany, a pani plotkuje. Pani na to, że jest 18 h w pracy i jej się nudzi, więc plotkuje. Odeszła w trakcie rozmowy mówiąc, ze przez jeden stolik nie będzie się zwalniać, a jeśli mam problem, mogę iść do kierowniczki. Poprosiłam o jej imię i tel do szefa. Niestety pani nie czuła się zobligowana, ponieważ jak powiedziała, ze nie ma obowiązku się przedstawiać. Pani kierownik również wykazała się kompletną ignorancją, gdyż na zgłoszenie skargi uśmiechnęła się pod nosem mówiąc: niechże pani będzie wyrozumiała. Jeśli to ma być dobry krakowski lokal, to ja dziękuję. Mógłby zarobić dużo więcej na klientach, ale nie ma kto pracować. O kontakt z szefem też ciężko, gdyż ręka rękę myje wśród pracowników. A pomyśleć że chcieliśmy zaproponować bankiet dla firmy w " bankowym " miejscu. Wynająć lokal na dużą grupę za duże pieniądze, ponieważ spodobał się .... Gratulujemy wraz ze współpracownikami oraz innymi niezadowolonymi klientami. Ciekawe, co szefostwo na to . Bo mam nadzieję, ze jakieś jest. Załoga zapomina o podstawowej sprawie - zawsze należy być kompetentną pracownicą/pracownikiem, bo nigdy nie wiesz, z kim rozmawiasz. Zaskakujące jest ,że pracownice po 18 godzinach pracy mają siłę na plotki , a nie mają siły na prace.... do sprzeczek zupełnie bez poziomu również mają. Może najwyższy czas zacząć pilnować lokalu L Bednarczyk & E. Sokół pozdrawiają niezadowoleni klienci z polecenia (straszne)
rozczarowani klienci niestety
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-08-27 16:00:32
Bankowa bankowo nie posiada profesjonalnej obsługi, jeśli te dziewczynk,i które plotkują zamiast zająć się stolikami można nazwać obsługą. Pani kelnerka podobno powiedziała- po pytaniu, czy tutaj pracuje czy też działa rekreacyjnie w obrębie koleżanek... odpowiedziała, ze trzeba było podnieść rękę, zamiast siedzieć. Dyskusja trwała chwilę, gdyż moja uwaga - ale pani tutaj pracuje prawda , stolik od 30 min nie jest obsługiwany, a pani plotkuje. Pani na to, że jest 18 h w pracy i jej się nudzi, więc plotkuje.odeszła w trakcie rozmowy mówiąc, ze przez jeden stolik nie będę się zwalniać, a jeśli mam problem, mogę iść do kierowniczki. Poprosiłam o jej imię i tel do szefa. Niestety, pani nie czuła się zobligowana, ponieważ, jak powiedziała, nie ma obowiązku się przedstawiać. Pani kierownik również wykazała się kompletną ignorancją, gdyż na zgłoszenie skargi, uśmiechnęła się pod nosem mówiąc: niechże Pani będzie wyrozumiała. Jeśli to ma być dobry krakowski lokal, to ja dziękuję. Mógłby zarobić dużo więcej na klientach, ale nie ma kto pracować. O kontakt z szefem też ciężko, gdyż ręka rękę myje wśród pracowników. A pomyśleć że chcieliśmy zaproponować bankiet dla firmy w " bankowym " miejscu. Wynająć lokal na dużą grupę za duże pieniądze, ponieważ spodobał się .... Gratulujemy wraz ze współpracownikami oraz innymi niezadowolonymi klientami. Ciekawe, co szefostwo na to . Bo mam nadzieję, ze jakieś jest. Załoga zapomina o podstawowej sprawie - zawsze należy być kompetentną pracownicą/pracownikiem, bo nigdy nie wiesz, z kim rozmawiasz. Zaskakujące jest ,że pracownice po 18 godzinach pracy mają siłę na plotki, a nie mają siły na prace.... do sprzeczek zupełnie bez poziomu również mają. Może najwyższy czas zacząć pilnować lokalu (...)
pozdrawiają niezadowoleni klienci z polecenia (straszne)


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...