Wydarzenia

Kompany zaprasza na wystawę fotografii Michała Korty

27.04.2012

Pierwszy zorganizowany przez grupę FotoBzik konkurs fotograficzny dobiega końca.

Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 27 kwietnia 2012 roku w Kompany przy ul. Berka Joselewicza 21.Impreza wystartuje o godzinie 18:00 i potrwa do wieczora.

Wraz z mecenasami naszego konkursu Akademią Nikona oraz Szerokim Kadrem zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji...Przede wszystkim oficjalnie ogłosimy wyniki konkursu "Kraków. Ulice Przeźroczyste" i wręczymy nagrody laureatom.

Ufundowany przez firmę RCS tablet graficzny w końcu trafi w ręce swojego właściciela :)Poza tym Gościem specjalnym wieczoru będzie fotografik, współpracujący z firmą Nikon Polska, Michał Korta!

Michał opowie o swojej twórczości w ramach kolejnego odcinku cyklu !ART COME OUT!, który tym razem przygotowaliśmy wraz z firmą Nikon Polska.Jakby tego było mało otworzymy również wernisaż fotografii pt. "Kraków. Ulice Przeźroczyste", na którym zaprezentowane będą najciekawsze realizacje biorące udział w konkursie.

 

Wystawie towarzyszył będzie drukowany katalog. To pierwsza publikacja wydana przez FotoBzik.

Do tego wszystkiego imprezę uświetni DJ miksujący muzykę na żywo!Będzie coś jeszcze...ale o tym co to takiego przekonacie się już na miejscu w KOMPANY :)
Nastawcie się na niezapomniane wrażenia.Warto potwierdzić swój udział w imprezie klikając na poniższy link:
www.facebook.com/events/200325393413113/

loading...