Restauracja Biesiada z "Hudym Smalcem"


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Biesiada Z "hudym Smalcem"

Dobrego Pasterza 8 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. 12 4121414
Kuchnia lokalu: polska, staropolska
/

Restauracja Biesiada Z "hudym Smalcem"

Dobrego Pasterza 8
Kraków

Opinie

olala
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-07-10 21:12:51
Średnia ocen: 3,7
kuchnia: ( 1 )
wystrój: ( 7 )
cenowo: ( 3 )
Byliśmy tam dzisiaj z chęcią zjedzenia czegoś dobrego, mając w pamięci poprzednie wizyty w tym lokalu (2 lata temu). Niestety zawiedliśmy się sromotnie i wyszliśmy głodni. Jedyne, co nadawało się do zjedzenia to napoje z zamkniętych butelek (oczywiście bez lodu, bo go akurat zabrakło). Zamówiliśmy sobie sałatkę biesiadną skladającą się z zeschniętych kawałków kurczaka, zechniętej parówki!!! (w menu była kiełbasa), grubego plastra antypatycznego boczku oraz warzyw, które dawno straciły swoją świeżość. Do sałatka ozdobiona była plasterkiem pomarańczy z recyklingu (wyglądał jakby ozdabiał conajmniej 10 poprzednich sałatek). Kolejny produkt - talarki, które ociekały tłuszczem, a część z nich była surowa. Okazało się, że nawet smażony ser z sosem tatarskim można zepsuć. /.../ Z jednego kawałka panierowanego sera wypłynęła cała jego zawartość i dekoracyjnie zaschła na środku talerza. Poprosiliśmy Panią kelnerkę o rozmowę z managerem restauracji, ale niestety nie był on dostępny (tudzież w ogóle go nie ma). Panie wykazały się przynajmniej odrobiną przyzwoitości i zapłaciliśmy tylko za napoje. Reszta nie nadawała się do jedzenia. A szkoda bo jakiś czas temu (2 lata) byliśmy tam kilka razy i zawsze wychodziliśmy zadowoleni...
rum
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-11-21 23:59:08
Średnia ocen: 8,3
kuchnia: ( 8 )
wystrój: ( 9 )
cenowo: ( 8 )
pyszne jedzenie polecam


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...