TACO MEXICANO EL PUEBLO


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Taco Mexicano El Pueblo

ul. Poselska 20 (zobacz na mapie)
31-002 Kraków, tel. 012 421 54 41
Taco Mexicano to restauracje, które już od 1993 roku z powodzeniem przekonują Polaków do kolorowej, pełnej aromatów i pikanterii kuchni meksykańskiej. W tych wyjątkowych miejscach, gorąca fiesta miesza się z dźwiękami muzyki i zapachami tradycyjnych potraw meksykańskich. Niepowtarzalną atmosferę tworzy oryginalny wystrój wnętrza, wykreowany przez utalentowaną meksykańską projektantkę z Santiago de Queretaro – Laurę Vazquez.
Kuchnia lokalu: meksykańska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 23:30
wtorek: 12:00 - 23:30
środa: 12:00 - 23:30
czwartek: 12:00 - 23:30
piątek: 12:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
niedziela: 12:00 - 23:30
/
Płatności kartą kredytową

Restauracja Taco Mexicano El Pueblo

ul. Poselska 20
31-002 Kraków
Ul. Poselska to przecznica od ul. Grodzkiej

Opinie

AS
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-02-27 13:58:29
Ostatnio wracając z gór marzyliśmy o kuchni meksykańskiej. Jesteśmy fanami tego rodzaju posiłków, więc gdy odwiedzamy większe miasta poszukujemy restauracji tego typu. W tym miejscu byliśmy już wcześniej- dwukrotnie. wróciliśmy do tego miejsca, ponieważ zapamiętaliśmy je jako przytulne z dobrą kuchnią. NIESTETY ostatnia wizyta bardzo nas rozczarowała. Po pierwsze obsługa- kelner nie podał drinka tylko niemalże nim cisnął na stół. Kelnerka obsługująca nasz stolik nie miała pojęcia o daniach z karty oraz kuchni meksykańskiej. Jednak największym rozczarowaniem okazał się sam posiłek. Mięso wydawało się nieświeże- porcja w porównaniu do wcześniejszych wizyt okazał się sporo mniejsza, a burito wylądowało i smakowało jak kebab z kurczakiem. Jedyną smaczną rzeczą okazały się surówki, będące dodatkiem do dań głównych. Nie planujemy już nigdy więcej odwiedzać tej restauracji...
mawa
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-09-22 17:22:08
Zgadzam się z przedmówcą.Znam ten lokal od lat i niestety muszę przyznać,że z roku na rok jedzenie jest coraz gorsze.Ładny wystrój i przystępne ceny to nie wszystko.Dania niedoprawione,chłodne,obsługa mierna.W oczekiwaniu na obiad dostajesz do przegryzienia orzeszki ziemne zmieszane z...łupami po wcześniejszym gościu.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...