YE OLDE GOAT


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Ye Olde Goat

ul. Jakuba 4 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. (12) 430 65 65
Atrakcja jest komora solna.
Godziny otwarcia
poniedziałek: 14:00 - 25:00
sobota: 14:00 - 25:00
/

Ye Olde Goat

ul. Jakuba 4
Kraków

Opinie

biszkoptkroke
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-03-08 18:46:09
Lokal ma bardzo specyficzna atmosfere, dopasowujaca sie do potrzeb klienta. W tygodniu moze byc miejscem spokojnych spotkan z przyjaciolmi, lub tez romantycznych schadzek kochankow, pragnacych ukryc siew przed calym swiatem. Ale kiedy potrzeba, szczegolnie w weekend, pub zamienia sie w miejsce wesolej zabawy, ktorej nie powstydzilyby sie najwieksze krakowskie kluby. Swietne drinki, dobra kawa, wygodne sofy, mila obsluga sprzyjaja dobrej zabawie i umozliwiaja wypoczynek po pracy.
dj_sub
(użytkownik niezarejestrowany)
2005-12-20 21:01:17
hmmm, Ye Olde Goat !

Zacznę od tego że Pub znajduje się pod Hotelem na Żydowskiej dzielnicy krakowa ! Pomimotego że czuję nie chęć do tego narodu to musze powiedziec że naprawde fajnie jest klub zrobiony ! Grałem tam kiedyś na 4 imprezach i muszę powiedziec że bardzo mi się podobało ( Klub sprzyjał gościom którzy przyszli na imprezy bo były to imprezy okolicznoiściowe ! ) Naprawde miłe miejsce ;)


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...