Vega Bar


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Vega Bar

ul. św. Gertrudy 7 (zobacz na mapie)
Kraków
Kuchnia lokalu: wegetariańska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00
/
Płatności kartą kredytową

Vega Bar

ul. św. Gertrudy 7
Kraków

Opinie

Ania
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-07-14 17:02:41
Jako zwolennik dobrego zdrowego jedzenia, staram się już nie jeść w Vedze. Od jakiś dwóch lat ceny tam systematycznie rosą a jakość spada. Duszone warzywka-oczywiście z mrożonek, zapiekanki makaronowe z najtańszego rozklejonego makaronu+trochę warzyw z mrożonki,sałatki-w większości utopione w tym samym majonezowym sosie, zapewne z najtańszego majonezu plus ogórki szklarniowe w środku lipca, kiedy bez problemu już można dostać gruntowe. Acha, i tak zwany gulasz sojowy-oczywiście nie na soi tylko z kilkona kawalkami mięska sojowego pływającego w sosie z soku pomidorowego. Słowem, fast food udający zdrową kuchnię.

(użytkownik niezarejestrowany)
2009-01-23 17:02:36
Ja osobiście polecam wegę, głównie ze względu na pyszne sałatki (choć podrożały). Ogólnie klimat bardzo fajny, jedzenie dobre (choć mogłoby być troszkę tańsze). Jedyne co mi się nie podoba to toaleta.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...