U SZKOTA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

U Szkota

ul. Mikołajska 4 (zobacz na mapie)
Kraków
Specjalność lokalu: haggis z jarzynami
Kuchnia lokalu: międzynarodowa, szkocka
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 24:00
sobota: 12:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytowąKlimatyzowany

U Szkota

ul. Mikołajska 4
Kraków

Opinie

Kaśka
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-02-27 14:37:15
Ceny niezupełnie na każdą kieszeń - raczej drogo, ale raz na jakiś czas warto wpaść. Naprawdę dobre jedzonko, bardzo mili kelnerzy, zupełnie nie ma się do czego przyczepić.
Teddy
(użytkownik niezarejestrowany)
2004-03-31 20:45:51
Kompletny przypadek, że trafiliśmy z moją panią do Szkota. Przyjechaliśmy z W-wy do Krakowa z zamiarem odwiedzenia kilku restauracji. Przewodniki mówiły co wybrać i tamże pojechaliśmy. Po kilku wejściach i wyjściach z róznych lokali na starówce trafiliśmy do "U Szkota" (moja inicjatywa) mimo, że nikt go nie polecał. Pełne zaskoczenie! Bardzo sympatyczna piwnica i na dodatek mają Haggis! Co prawda spolonizowany, bo nie podawany w żołądku barana, ale tym lepiej bo w smaku super! Obsługa w kiltach, ogień w kominku, jedzenie i napitki b. dobre. Brakowało mi tylko jednego - kobziarzy!. Co prawda moja pani stwierdziła, że pewnie by uciekła, ale ja jestem innego zdania. Mam propozycję do właścicieli lokalu - zaserwujcie na aperitif dla każdego jakiś pure malt i zagrajcie po szkocku - może być z taśmy. Podsumowując - nic podobnego nie widziałem w całej Polsce i byłem zachwycony. Mógłbym być wniebowzięty przy następnej wizycie w Krakowie jeżeli usłyszę szkocką muzykę a nie Abbę!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...