STARE MURY


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Stare Mury

ul. Pijarska 21 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. 012 421 38 98
Godziny otwarcia
poniedziałek: 08:00 - 24:00
sobota: 08:00 - 24:00
/

Stare Mury

ul. Pijarska 21
Kraków

Opinie

turysta wawa
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-11-03 14:41:42
Dramat dramat i jeszcze raz dramat!!!Przez miesiąc przebywaliśmy w Krakowie,jedliśmy po różnych restauracjach ale z czymś takim jeszcze się w życiu nie spotkaliśmy!Jedzenie było niezgodne z tym jakie naprawdę powinno być.Zamówiliśmy szaszłyka z polędwicy a dostaliśmy wieprzowego,na dodatek mięso było niezjadliwe,ciągnące się,rzylaste i wogule nie podobne nawet do wieprzowego.nie wiem co to było!oczywiście kelnerka po zgłoszeniu się do "kucharza" przyszła i powiedziała nam,że ten sie pomylił...żona zaś dostała rozgotowane pierogi z mięsem!ochyda!nie polecam a właścicielowi proponuję zmianę kucharza!
Piotr
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-04-24 12:09:51
Wspaniałe wnętrze. Jedzenie wyśmienite, szczególnie polecam kaczkę z jabłkami. "Niebo w gębie". Ceny przystępne jak na Stare Miasto. Miła , fachowa obsługa... szczególnie pani z czarnymi kręconymi włosami, świetne poczucie humoru!! GORĄCO POLECAM!!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...