RÓŻOWY SŁOŃ


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Różowy Słoń

ul. Straszewskiego 24 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. (12) 421 10 47
Kuchnia lokalu: polska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:00 - 20:00
sobota: 11:00 - 20:00
/

Różowy Słoń

ul. Straszewskiego 24
Kraków

Opinie

Hyde
(użytkownik niezarejestrowany)
2011-05-30 11:41:51
Średnia ocen: 7,7
kuchnia: ( 7 )
wystrój: ( 8 )
cenowo: ( 8 )
Wspaniały lokal, ale na tyle specyficzny, że nie każdemu się spodoba. Jeżeli chodzi o kuchnię, to jest to na dobrą bar mleczny, czyli za niewielkie pieniądze można zjeść smaczny, klasyczny posiłek. Specyfika miejsca polega na jego wystroju, gdyż ściany ozdobione są namalowanymi w minimalistycznych stylu kadrami z komiksów. Nie dla miłośników elegancji z wyższej klasy, ale zdecydowanie dla osób ceniących sobie lekką atmosferę i jaskrawe wnętrza.
Roman
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-03-26 08:53:30
No nie popisali się, jadłem kurczaka grilla który był wysmażony na maxa co spowodowało że smakował jak podeszwa, zastanawiałem się też czemu go tak wysmażyli, może był starawy, na szczęście przeżyłem, moje dziecko zamówiło naleśniki z wiśniami, i dostało pustego naleśnika polanego czymś wiśniowym, porażka. Tam już nie wrócę. Nie Polecam.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...