RESTAURACJA ROOSTER


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Rooster

ul. Szczepańska 4 (zobacz na mapie)
Kraków
Restauracja-Rooster swym wnętrzem przypomina amerykańską restaurację przy kultowej drodze "Route 66" z lat 60-tych.
Lokal posiada dwie sale. Większa mogąca pomieścić ok. 70 osób, przeznaczona jest dla miłośników posiłków z "dymkiem", druga zaś mniejsza (na ok. 30 osób) jest swoistym azylem dla wszystkich tych, którzy stronią od zadymionych pomieszczeń.
Swoistą wizytówką restauracji, jest obsługa - przesympatyczne dziewczyny ubrane w pełen sexsapilu sportowy strój (spodenki oraz bluzeczkę). Ich miły uśmiech, sprawia, że każdy gość zapomina o swych trudach i w pełni odprężony może zagłębić się w lekturze menu.
Kuchnia lokalu: amerykańska, polska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - 24:00
sobota: 11:00 - 24:00
/

Restauracja Rooster

ul. Szczepańska 4
Kraków

Opinie

Dominika
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-08-08 19:37:45
Zdecydowanie odradzam. Zacznę od tego, że na jedzenie czekaliśmy 40 minut. Frytki przyszły zimne. Grilowane warzywa pozostawiają wieeele do życzenia - wyglądały jak resztki pozostawione na talerzach wcześniejszych gości. Rooster burger bez smaku. Jedzenie pozostawia wiele do życzenia.
Obsługa też nie najlepsza - ktoś powinien powiedzieć kelnerki, że lepiej podać gościom kartę do rąk, zamiast rzucać mu ją na stół....
Oliwia
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-04-09 12:15:53
drogo, za drogo


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...