Restauracja Balaton


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Restauracja Balaton

ul. Grodzka 37 (zobacz na mapie)
Kraków
Kuchnia lokalu: węgierska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 22:00
sobota: 12:00 - 22:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek Klimatyzowany

Restauracja Balaton

ul. Grodzka 37
Kraków

Opinie

mabill
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-11-15 13:55:58
JEdna z najlepszych restauracji Krakowa.Każdy nasz pobyt w tym mieście jest nierozerwalnie związany z pysznym jedzonkiem w Balatonie.Ale to nie tylko jedzenie....obsługa jest fantastyczna,szczególnie Pan Jerzy.Wszystkim kieruje tak ,aby było szybko ,wedle życzenia klienta.Swietnie potrafi doradzić.Zna również mnóstwo anegdot o Krakowie i słynnych Krakusach.Nie ma potrawy ,która by nam nie smakowała.Jedyny minus to wystrój... .POLECAM!!!
Adam
(użytkownik niezarejestrowany)
2005-11-21 07:43:50
Jedzenie i obsługa na dobrym poziomie a nie jak w nowych restauracjach gdzie osoby które je otwarły nie mają doświadczenia związanego z gastronomią ta restauracja ma tradycje i była pierwszą w Krakowie która serwowała kuchnię Węgierską i tłumy przychodziły na SŁYNNE PLACKI PO WĘGIERSKU które nie zmieniły się dodnia dzisiejszego warto spróbować tych potraw.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...