PRONTO


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Pronto

pl. Dominikański 1 (zobacz na mapie)
Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:00 - 24:00
sobota: 09:00 - 24:00
/
Płatności kartą kredytową

Pronto

pl. Dominikański 1
Kraków

Opinie

Lukasz S.
(użytkownik niezarejestrowany)
2012-12-23 20:01:50
Po ludziach zauwazylem, ze faktycznie powinni ograniczyc sie do kebaba...tak po zjedzeniu calzone z szynka I pieczarkami dostalem: pierog ciasto twarde spieczone na brzegach, a w srodku 2 plasterki szynki, posmarowane sosem pomidorowym ( dla mnie przecierem) w ilosci lyzeczki do herbaty, pieczarki ograniczylbym do stwierdzenia w ilosci mniej niz jednej. Odradzam przynajmniej tej potrawy, za 11zl lepiej wziac kebaba.

(użytkownik niezarejestrowany)
2011-02-13 20:49:58
Witam :)

Wszystko ok do czasu....nim dostałam rachunek!!! Kelnerka dała do zrozumienia ze gyros jest w zestawie. Jak przyszło co do czego to okazało się ze wszystko jest liczone osobno.
Mała porcja gyrosu kosztuje 32 zł + frytki + NIEŚWIEZE surówki + cola i taki zestaw dla 4 osob = 234zł idąc do tego lokalu patrzcie na ceny i o wszystko wypytujcie niemiłą obsługe!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...