MOLIERE


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Moliere

ul. Szewska 4 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. (12) 292 64 00
Lokal w pełni dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, łacznie z piwnicami (winda dla niepełnosprawnych).
Lokal posiada 3 bary (3 karty menu), 7 pomieszczeń- każde w innym stylu (sala średniowieczna, renesansowa z kominkiem, restauracyjna w stylu Ludwika XVI, sala z wodospadem ala Gaudi, XIX wieczny Moliere, oranżeria XXI w stal i szkło, sala teatralna, grill, kominek.
Kuchnia lokalu: meksykańska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 08:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 08:00 - (do ostatniego gościa)
/
Płatności kartą kredytowąOgródek Klimatyzowany

Moliere

ul. Szewska 4
Kraków

Opinie


(użytkownik niezarejestrowany)
2011-02-05 11:47:24
W ostatnią sobotę byłam rewelacja . Pierwszy raz byłam po otwarciu w grudniu było kiepsko . aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale w tamtą sobotę byłam mile zaskoczona muzyka ekstra . towarzystwo normalne nie jakieś łyse dresy, kulturka , salka dla palaczy i to dla mnie też duży plusik. WIĘC POLECAM >
stała bywalczyni
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-11-28 16:31:46
Moliere po reaktywacji stracił swój nie powtarzalny klimat imprez jakie odbywały sie pare lat temu , gdzie mogłam pobawic sie w rytmach rock'nrolla Boney M i nawet starchy na lachy słyszałam ....podsumowując : życzę właścicielom powrotu do starych klimatycznych imprez gdzie siedziało sie czasami do 5 rano a z głośników na przegnanie leciał Marek Grechuta oraz "Hotel california" ps: młodzi precz do gorączki do frantica


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...