MIASTO KRAKOFF (Dwa Pstrągi) (nie istnieje od roku)


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Miasto Krakoff (dwa Pstrągi) (nie Istnieje Od Roku)

UWAGA! Lokal zamknięty!

ul. Łobzowska 3
Kraków, tel. 634 05 65
Dużo imprez, koncertów.
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 26:00
sobota: 12:00 - 26:00
/

Opinie

Agness
(użytkownik niezarejestrowany)
2003-07-25 16:43:14

ODRADZAM!!!!!!!!!!! Syf i AIDS. W tak żałosnej formie tego klubu jeszcze nie widziałam. Chamska ochrona, znudzone barmanki z łaską podają coś co się piwem zowie (a właściwie to woda leciutko złamana stęchłym browarem). Gołe ściany, żadnego pomysłu na wnętrze, zero profesjonalnego oświetlenia. Gdyby nie toalety pomyślałabym, że jestem w stajni. Trzymajcie się jak najdalej od tego przybytku!!!!!!!!

pussy_cat
(użytkownik niezarejestrowany)
2003-07-23 02:05:08
Dawne Miasto Krakoff, obecnie Szpal [co to w ogóle za nazwa? :P] Dnia 30 maja miała tam miejsce impreza pt. Soundbombing :) Wchodzę. Pierwsza przeszkoda - barczyści ochroniarze. I jak tu się przez takich przedrzeć, kiedy jesteś drobną kobietką? ;) Panowie poburczeli coś pod nosem, ale w końcu wpuścili niepełnoletnią. Nasunęło mi się tylko pytanie: gdzie na plakacie pisze: WSTĘP OD 18NASTU LAT!? Minus. Idę, idę. Zawędrowałam do baru. Obsługa miła i kompetentna :) Plus. Impreza się rozkręca. Siadam. Słucham. Muzyka rewelacyjna - zasługa też niczego sobie DJ'i. Kolejny plus. Obserwuję. Oryginalni, kulturalni i ciekawi ludzie. Kolejny plus. Klimat niesamowity. Ciśnienie znacznie się podnosi. Na parkiecie breakdance'owcy. Pokaz ich umiejętności. Zachwyt [przynajmniej z mojej strony]. Kolejny plus. Reasumując: świetna impreza w przytulnym miejscu z kulturalnymi ludĽmi. Teraz takich mało, więc żałuj jeśli 30 maja 2003 roku nie było Cię w Szpalu :P


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...