MESA KAPITANA COOK'A


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Mesa Kapitana Cook'a

ul. Zamoyskiego 52, Kraków (zobacz na mapie)
Kraków, tel. (12) 656 08 93
Dania: owoce morza
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 22:00
sobota: 12:00 - 22:00
/
Płatności kartą kredytową

Mesa Kapitana Cook'a

ul. Zamoyskiego 52, Kraków
Kraków

Opinie

Stan
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-02-16 02:25:22
no niestety ..jedzenie tragiczne..nie wiedziałem że można takie paskudztwo podać gościom. Jadłem rybę , którą polano jakimś sosem(smakował jak z paczki..), w którym miały być szyjki rakowe-może i były, ale nie smakowały niczym..tylko tym tragicznym sosem. Ryba przypalone od spodu, wszystko okraszone jednym liściem sałaty..wszechobecny smród oleju i totalnie tandetne wnętrze. W połączeniu z kosmicznym posiomem ceny to jest to raczej kpina..taka prosto w oczy-NIE POLACEM NIKOMU WCHODZENIA TO TEGO LOKALU. chyba że zmienią nazwę na prawdziwą-żarcie barowe..bo tak to smakuje
Sylwester
(użytkownik niezarejestrowany)
2006-01-03 15:04:50
Przerost formy na treścią. Restauracja na uboczu - może i dobra , ale na spotkanie w pare osób, ale juz napewno nie na imprezę zorganizowaną ( czytaj Sylwester). Przystawka - 3 krewetki ( nie królewskie!!!) ale napompowane - w cieście-dużo ciasta!!! Potem mały łosoś i dużo kuleczek ziemniaczanych i pół listka sałaty( pokrojony). A pomidory faszerowane tuńczykiem? O ile ryż można nazwać tuńczykiem - to tak. Reszty nie było.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...