MASKA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Maska

ul. Jagiellońska 1 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. 012 429 60 44
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:00 - 27:00
sobota: 10:00 - 27:00
/
Płatności kartą kredytowąKlimatyzowany

Maska

ul. Jagiellońska 1
Kraków

Opinie

fiszka
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-09-09 23:58:01
Maska to przede wszystkim esencja smaku i elegancji. Polecam ten lokal dla tych którzy chcieli by spróbować wyśmienitych dań... które naprawdę sprawiają że to miejsce jest moim ulubionym :) Na wieczory polecam drinki które serwuje najsympatyczniejszy barman w Krakowie ;) polecić moge 'flagowca' i świetne mohito.. dla odważnych 'siedem grzechów głównych'
mizmat
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-08-19 20:49:33
Świetny lokal.. może troszke przydymiony wiekiem bywalców i nastrojem bogactwa ale naprawdę warto go odwiedzić.. Fantastyczny wystrój. Warto wziąśc dziewczyne na randkę .. romantyczny nastroj.. troszke drogo.. ale czego sie nie robi dla kobiet:) Swietny baraman i drinki.. szczegolnie 'Siedem Grzechów Głownych'. Polecam, warto zajrzec!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...