KLUB STUDIO (d.Klub 38)


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Klub Studio (d.Klub 38)

ul. Budryka 4 (zobacz na mapie)
Kraków
/

Klub Studio (d.Klub 38)

ul. Budryka 4
Kraków

Opinie

emi
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-12-29 21:51:38
teraz już nie chodzę do Studio, ale nadal uważam, że to bardzo fajny klub. Mam z nim całkiem miłe wspomnienia z czasów studenckich, wiele osób tam poznałam i bawiłam się nie raz. Klub sobie cenię głównie za dużo przestrzeni i choć lubię krakowskie piwnice to czuję się w nich klaustrofobicznie. Duża frekwencja w klubie sama świadczy o jego popularności. Poza tym zawsze było można poznać fajnego studenta, i nie tylko studenta.
polecam gorąco!!!
aaa
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-05-25 14:21:20
moim zdaniem Klub Studio na miasteczku jest jedną z najlepszych imprezowni w krk. raz ze mam blisko do akademika, bo z rynku ciężko czasem dryndać na nóżkach o 5 nad ranem, kiedy ciemno, a rano na zajęcia trzeba wstać heh;p ale to akurat mało ważne. fakt- czasem ochrona jest do dupy i niezbyt miło odzywają się do ludzi (nie wspominając czasem o wywalaniu za nic) ale da się to przeżyć, nikt na imprezie nie siedzi przecież przy ochroniarzach... jeśli chodzi o wystój- nie wiem czego się czepiacie.. kto na imprezie patrzy na wystój, jest ciemno ważne że jest zawsze gdzie usiąść spokojnie z piwem (zasługa balkonów w koło) i że jest dużo miejsca... co jak co ale tego już chyba nikt sie nie przyczepi, studio jest wieeeelkie (porównajmy na przykład do gorączki, w której imprezy s,ą podobne, z tym,że jest 3 razy mniej miejsca). jak ktoś chce mieć ładny wystrój niech idzie do Carpe Diem czy w jakiekolwiek inne miejsce i tam się naogląda, bo chyba tylko po to idzie na imprezę jeżeli czepia sie wystroju... poza tym w studiu można się wybawić- muzyka w 100% mi odpowiada jak najbardziej, dj tez jest spoko. myślę że nie ma sensu szukać dziury w całym, bo co jak co ale studio jest naprawdę w porządku.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...