JEMIOŁA (zamkniete)


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Jemioła (zamkniete)

UWAGA! Lokal zamknięty!

ul. Floriańska 20
Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek: 12:00 - 25:00
sobota: 12:00 - 25:00
/

Opinie

KOZA
(użytkownik niezarejestrowany)
2003-12-02 00:14:15
Ludzie wszyscy wypowiadacie się w samych superlatywach. To mnie cieszy. Martwi mnie tylko jeszcze jedna rzecz. Piszecie wszyscy, ze powinno się tam kogoś znać żeby nie poczuć się intruzem. A co jeśli nikogo nie znam w tym pubie?? Czy będę siedział jak debil sam czy może mam szanse z kimś pogadać?? Niedawno się przeprowadziłem do Krakowa i jakoś nie moge sobie znaleĽć porządnego pubu, a co za tym idzie znajomych. Więc prosze o wyjaśnienienie mi wszystkiego. Czekam na meile!!

(użytkownik niezarejestrowany)
2002-10-20 15:02:57
Byłem kilka razy, zawsze czakało na mnie to samo miejsce a wszystkie wkoło były zawsze zajęte. Dziwny przypadek. Muzyka - nie pozwala prędko wyjść. Światło - miłe w dotyku. Piwo - smaczne (co sie wbrew pozorem rzadko zdarza). Tyle.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...