INKWIZYTOR


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Inkwizytor

ul. Kanonicza 1 (zobacz na mapie)
Kraków
/

Inkwizytor

ul. Kanonicza 1
Kraków

Opinie

Magda
(użytkownik niezarejestrowany)
2004-02-14 19:32:25
Knajpka bardzo fajna, chodzi tam dużo studentów,bardzo miła i sympatyczna obsługa, fajna muzyka, tanie piwo.Minus-Lokal jest nieczynny w wakacje.Plusem jest to że można tam urządzać niedrogo zamknięte imprezy. Bardzo polecam. Wiadomość do Pana powyżej : Lokal jest czynny i gorąco polecam ponowne odwiedziny w tym miejscu
Rafał
(użytkownik niezarejestrowany)
2002-03-11 21:35:19
Hmm, czy ten pub jeszcze działa? Dawniej (tj. ok. 2000 r.) chodziłem tam non-stop, ale póĽniej przez pewien czas, ile razy bym tam nie poszedł, niezależnie od dnia, ciągle z różnych przyczyn było zamknięte. To mnie zniechęciło. Mieli wielką zaletę - cisza, spokój, "mentalna" atmosfera i fantastyczna muzyka (np. Marillion, Cohen) - nawet można było negocjować repertuar! Tanie piwo (nie "chrzczone"). Niech ktoś napisze, czy lokal istnieje i jest czynny, bo nie bywam ostatnio w tamtejszych rejonach.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...