SCANDALE ROYAL


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Klub Scandale Royal

Plac Szczepański 2, Kraków (zobacz na mapie)
Kraków, tel. (12) 430 68 55
Restauracja posiada pięć sal na trzech poziomach dla ponad setki gości. Można się tam udać zarówno na romantyczny wieczór, jak i na biznesową kolację, przyjęcie okolicznościowe, czy swobodne spotkanie w gronie przyjaciół.
Rano od 7.30 - lekkie lub syte śniadania, od południa do godziny 24.00 - obiady, lunche i kolacje, po tej godzinie drink-bar.
Potrawy z różnych stron świata (kuchnia fusion), przykładowe menu: diabeł morski owinięty szynką parmeńską, świeżą szałwią, podawany na kapuście waniliowej z wieżyczkami ziemniaczanymi z sosem z langustynek i salsą Verde, drinki i cocktaile przyrządzane przez barmanów wykorzystujących podczas pracy elementy sztuki flair, przyrządzając Mojito Royal, Chivas Club, czy Margaritę.
W poniedziałki - muzycy różnych stylów muzycznych, wtorki - jazz, środy przeznaczone są dla miłośników teatru, piosenki aktorskiej i kabaretów, czwartki - wieczory etniczne, muzyka z różnych stron świata, piątki i soboty - taneczne show, muzyka grana przez DJ'a oraz pokaz sztuk plastycznych "na żywo", na zakończenie tygodnia - muzyka poważna.
Godziny otwarcia
poniedziałek: 07:30 - (do ostatniego gościa)
wtorek: 07:30 - (do ostatniego gościa)
środa: 07:30 - (do ostatniego gościa)
czwartek: 07:30 - (do ostatniego gościa)
piątek: 07:30 - (do ostatniego gościa)
sobota: 07:30 - (do ostatniego gościa)
/

Klub Scandale Royal

Plac Szczepański 2, Kraków
Kraków

OpinieNie ma jeszcze żadnych opinii na temat lokalu Klub Scandale Royal.
Jeśli masz jakieś zdanie na jego temat, podziel się nim!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...