AFERA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Klub Afera

ul. Sławkowska 13-15 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. (12) 421 17 71
Muzyka w lokalu: hip-hop, pop, R'N'B, soul, dance
Godziny otwarcia
sobota: 17:00 - 29:00
/

Klub Afera

ul. Sławkowska 13-15
Kraków

Opinie

Anula
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-08-05 12:04:13
Koszmar koszmarów! Niemiła obsługa (zwłaszcza babka z czarnymi farbowanymi włosami i grzywką po skosie). Wchodząc do Afery parę minut po północy nikt nie raczył poinformować nas, że "zaraz kończy się impreza"... Poczekali, aż zamówiłyśmy drinki, po czym chwilę później w połowie piosenki wyłączyli muzykę i stwierdzili, że koniec imprezy a prawie całe drinki możemy odstawić na bar. Skończyło się z drinkami w plastikowych kubeczkach na ulicy... Szkoda słów melina melin krakowskich, muzyka tępa a i nie raz nieletni pijący jako towarzystwo (bo pokazali legitymację brata...)
1 osóby uznało tę opinię za przydatną
bart
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-07-24 20:51:32
Zgadzam się z przedmówcami. Ochroniarze w klubie to DEBILE jakich mało. Chcieliśmy wejść w 3 osoby, ale ja nie miałem legitymacji. W atmosferze piątkowego wieczoru padł pomysł, że spróbujemy oszukać ochronę, a ja tylko "machnę" legitymacją koleżanki. Myśleliśmy że nie sprawdzi. Sprawdził. Dostałem z miejsca strzała w mordę. Normalny człowiek na miejscu tego typa by się uśmiechnął i powiedział że nie wejdziemy. Straszne chamstwo.
1 osóby uznało tę opinię za przydatną


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...