CAFE ZAKOPIANKA


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

kuchnia: ( 4 )
wystrój: ( 4 )
cenowo: ( 1 )
ŚREDNIA OCENA LOKALU: 3,0

Kawiarnia Cafe Zakopianka

ul. Św. Marka 34 (zobacz na mapie)
Kraków, tel. (12) 421 40 45
Kuchnia lokalu: francuska, polska, europejska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 10:00 - 24:00
wtorek: 10:00 - 24:00
środa: 10:00 - 24:00
czwartek: 10:00 - 24:00
piątek: 10:00 - 24:00
sobota: 10:00 - 24:00
/
OgródekKlimatyzowany

Kawiarnia Cafe Zakopianka

ul. Św. Marka 34
Kraków
teren Plant

Opinie

autor specjalny
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-09-02 22:13:43
no cóż. w poważnych lokalach przedewszystkim nie ma płatnych toalet a w tutaj mamy - co jest moim zdaniem zdzieraniem pięniędzy z klijentów tym bardziej że menu nie jest tanie. Obsługa jest nie miłą... nie wiem czy akurat miałem pecha ale Pani obsługująca była bardzo nieuprzejma i wciąż miała grymaśną minę. nie wspomnę już o psie który jest grożny... a na pytanie "czy pies jest grozny" usłyszałem odpowiedz bardzo niemiłym tonem: "psa prosze nie dotykać, bo trzeba na niego uważąć bo nie lubi nagłych ruchów" nie muszę chyba tego zajścia komentować.... po prostu brak taktu, brak odpowiedzialności, kich i fuszerka!!!
1 osóby uznało tę opinię za przydatną
Sangrail
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-06-18 16:22:10
Po dzisiejszej nieudanej wizycie Zakopianki jestem taki pelny wrazen, ze zdecydowalem napisac do wlasciciela kawiarni, ale w internecie nie znalazlem kontaktu, wiec pisze przynajmniej komentarz. Zakopianka znajduje sie w wspanialym miejscu, ogrodek moglby byc jednym z najpiekniejszych w Krakowie, pozycja przy teatrze jest swietna, ale niestety, lokal powinien byc kierowany w lepszy sposob. O "klasie" nie mozna mowic. Uwazam, ze kawiarnia takiej kategorii cenowej i takich ambicji moglaby wydrukowac karty i umiescic ich na stolikach i nie zmuszac gosci chodzic przed kawiarnie do Plant i wybierac z tablicy przy wejsciu do ogrodka. Rowniez uwazam, ze lokal "z klasa" powinien udostepnic toalety dla gosci bez upokarzajacych urzadzen na monety. Nie jestesmy w stolowce na dworcu. (Ale jest typowe dla "wschodniego" albo "postkomunistycznego" sposobu managementu, ze na pierwszym miejscu sa pieniadze i dopiero potem takie "zbedne" sprawy jak wygoda gosci albo renoma. Zwykle espresso tu kosztuje 8 zl. i toalety sa platne - czemu?) Kolejna rzecz: W menu znajduja sie "owoce z bita smietana". Ta prosta kombinacja moze byc rewelacja, ale nie, jesli w czerwcu, W SEZONIE TRUSKAWKOWYM, oferowane sa tylko pomarancze i jablka, to znaczy, owoce zimowe i jesienne. Kiedy sie wlasciciele restauracji naucza, ze oferte sezonowa trzeba wykorzystywac i nie walczyc przeciw niej...?
1 osóby uznało tę opinię za przydatną


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...