DAKTYL


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Kawiarnia Daktyl

Rynek Główny 7 (zobacz na mapie)
Kraków
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - (do ostatniego gościa)
wtorek: 11:00 - (do ostatniego gościa)
środa: 11:00 - (do ostatniego gościa)
czwartek: 11:00 - (do ostatniego gościa)
piątek: 11:00 - (do ostatniego gościa)
sobota: 11:00 - (do ostatniego gościa)
/
Ogródek

Kawiarnia Daktyl

Rynek Główny 7
Kraków

Opinie

Mops
(użytkownik niezarejestrowany)
2009-03-19 20:01:41
Eee widzicie państwo, że opinia pod spodem jest jedna negatywna, a do tego nieprawdziwa...bardzo przepraszam, to były głupie żarty...przepraszam jeszcze raz właścicieli oraz obsługę. Lody podane były w lecie i za późno się do nich zabrałem. Cena piwa to 7 zł. A scena z sernikiem jest już całkiem wymyślona...

Mops
(użytkownik niezarejestrowany)
2008-03-27 15:40:35
Byłem tam w zeszłym sezonie. Stanowczo nie polecam. Zamówiłem lody - baaardzo drogie jak na to co zawierają - ale nie o cene tu chodzi - dostałem pływającą papke! Lody były roztopione. Nie mam pojęcia jak można wogóle coś takiego podać. Znajoma z kolei dostała zapleśniały sernik - co prawda jej wina, że jej się przewrócił i zobaczyła jak wygląda od spodu;)) Do tego kiepska obsługa czyt. niemiła i nieprofesjonalna. Wcześniejsze opinie głównie na temat cen są stanowczo nieaktualne - cena piwa to 8zł. Generalnie nie jest to knajpa na studencką kieszeń, a raczej typowo nastawiona na turystów i zbijanie na nich kokosów w letnim sezonie ogródkowym. Jeśli chodzi o sam lokal - wystrój jest ok tyle, że cała kawiarnia jest mikroskopijna:/ Ogólnie NIE POLECAM!!!


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...